Teneryfa wycieczki fakultatywne

6 Views Comment Off

Wycieczki fakultatywne na Teneryfie
Archipelag Wysp Kanaryjskich słynie z długich i słonecznych dni. Temperatura pozostaje tutaj przez cały rok na optymalnym poziomie, dzięki czemu można nieprzerwanie cieszyć się atrakcjami na świeżym powietrzu. Spośród 7 wysp szczególnie ukochana przez turystów jest Teneryfa. Dlaczego?

Otóż dlatego, ze nie bez przesady można to miejsce nazwać „rajem dla turystów”. Na każdym kroku osoby odwiedzające wyspę są zachęcane do czynnego wypoczynku, w ramach którego można zdecydować się na trekking, jazdę na skuterze wodnym, nurkowanie z akwalungiem, paralotniarstwo lub parasailing. Na amatorów mocnych wrażeń czeka również jazda quadem po księżycowym parku rozrywki. Aby program pobytu na wyspie był po brzegi wypełniony tego rodzaju atrakcjami, to oferuje Teneryfa wycieczki fakultatywne z doświadczonym przewodnikiem. W ten zorganizowany sposób można zapewnić sobie całe godziny rozrywki i nie żałować później, że czegoś się z braku czasu nie spróbowało.

Oczywiście takie wycieczki fakultatywne żadną miarą nie są obowiązkowym punktem turnusu turystycznego. Można je dokupić w ramach usługi all inclusive.

In : Poradniki

About the author

Related Articles

Archiwa