Parking lotnisko Balice

10 Views Comment Off

Wylatujesz z Krakowa? Sprawdź gdzie zaparkować
Lotnisko Balice to drugie co do wielkości lotnisko w kraju. Obsługuje ono coraz więcej połączeń, otwiera się na nowe kierunki, a spora część podróżujących przyjeżdża na nie swoimi, prywatnymi samochodami, co stanowi nie lada wyzwanie dla infrastruktury parkingowej. Na szczęście podróżni nie muszą martwić się o to, gdzie zostawią swój samochód po przybyciu na lotnisko.
Parking lotnisko Balice. Gdzie możesz zostawić samochód?
Wokół lotniska Balice funkcjonuje kilkanaście parkingów dostępnych dla zainteresowanych pozostawieniem samochodu na czas podróży. Klienci mogą wybierać spośród różnych ofert, konkurencyjnych cenowo. Każdy z parkingów jest całodobowy oraz położony zaledwie kilka minut od lotniska. Każdy, kto skorzysta z usług lotniskowych parkingów, może być pewien, że powierza swój samochód w dobre ręce i nie musi się obawiać o jego bezpieczeństwo, ponieważ parkingi są chronione i monitorowane.
Właściciele parkingów zadbali również o dodatkowe udogodnienia dla swoich klientów, takie jak na przykład pomoc przy odpaleniu w razie awarii długiego postoju, pomoc przy zaparkowaniu, miejsce na pozostawienie bagaży czy darmowe WiFi. Dzięki tak profesjonalnej obsłudze, każdy zmotoryzowany może spokojnie udać się na wymarzony urlop, wiedząc, że po powrocie, zastanie swój pojazd w takim samym stanie jak przed wyjazdem.

About the author

Related Articles

Archiwa